services

serwisy

nasi partnerzy

Twoje nagrania powinny być wszędzie tam, gdzie fani odkrywają nową muzykę. Dostarczymy Twoją muzykę do wszystkich najpopularniejszych platform cyfrowych, a lista naszych kanałów dystrybucji nieustannie się powiększa.

Spotify

Spotify

Szwedzki serwis streamingowy oferujący dostęp do muzyki w opcji freemium (słuchanie muzyki przerywane jest reklamami), oraz w ramach płatnej subskrypcji premium, umożliwiającej słuchanie muzyki bez reklam

Apple Music

Serwis streamingowy Apple. W ramach miesięcznej opłaty abonenci Apple Music mają dostęp do utworów bez reklam, w tym do plików w bezstratnej kompresji audio — bez dodatkowych kosztów i konieczności kupienia oddzielnej subskrypcji. W serwisie dostępne są również treści w technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Tidal

Tidal to subskrypcyjny serwis streamingowy, który jako pierwszy zastosował technologię Master Quality Authenticated (MQA), umożliwiającą bezstratną kompresję muzyki cyfrowej, dzięki której użytkownicy mogą słuchać muzyki w jakości, w jakiej została nagrana w studiu (takie nagrania oznaczone są w serwisie znaczkiem ”master”.
Serwis oferuje również dostęp do nagrań w technologii Dolby Atmos. W serwisie użytkownicy mają do wyboru subskrypcje premium oraz HIFI.

YouTube Music

YouTube Music to subskrypcja streamingowa, oferująca freemium (korzystanie w zamian za ogladanie reklam) oraz abonament premium, dzięki któremu można korzystać z biblioteki nagrań i teledysków bez reklam. Dzięki obecności nagrań w YouTube Music, muzyka trafia do ponad miliarda użytkowników całej platformy YouTube – wersja utworu z okładką (tak zwany Art Track) prezentowana jest w wyszukiwarce YouTube, jako film bez możliwości komentowania.

TikTok

TikTok to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji na świecie. TikTok pozwala użytkownikom przesyłać krótkie filmy, do których mogą synchronizować muzykę z biblioteki utworów. Aplikacja oferuje funkcje odkrywania muzyki i jest platformą, która dzięki ogromnym zasięgom pozwala wypromować nagrania w sposób wiralowy.

Facebook

Facebook Music to możliwość rozpowszechniania i promowania muzyki m.in. w Facebook Stories. Relacje to pełnoekranowe materiały, które znikają po 24 godzinach. Użytkownicy mogą dodawać muzykę i teksty piosenek do swoich zdjęć i filmów, tworząc ścieżkę dźwiękową relacji. Aby dodać muzykę do relacji, należy wybrać naklejkę muzyczną w panelu naklejek, wybrać utwór, a następnie użyć suwaka, aby wybrać fragment utworu. Facebook Music to także narzędzie do ochrony praw do nagrań.

Instagram

Instagram Music daje możliwość rozpowszechniania i promowania muzyki w Instagram Stories oraz Instagram Reels. Aby dodać muzykę do relacji, należy wybrać naklejkę muzyczną, wybrać utwór, a następnie użyć suwaka, aby wybrać fragment utworu. Użytkownicy mogą odkrywać nową muzykę za pośrednictwem przeglądarki materiałów dźwiękowych lub na karcie Reels. Przeglądarka materiałów dźwiękowych proponuje muzykę w sekcji „Dla Ciebie”, umożliwia wyszukiwanie określonego utworu lub wykonawcy.

Amazon Music

Amazon Music to platforma oferująca zarówno subskrypcyjny serwis streamingowy (Amazon Music Unlimited), jak i sklep muzyczny obsługiwany przez Amazon, w którym użytkownicy mają możliwość zakupu pojedynczych utworów oraz albumów w postaci cyfrowej.

TikTok Music

TikTok Music to serwis streamingowy, który oferuje nowe sposoby słuchania muzyki. Można w nim słuchać ulubionej muzyki z TikTok, odkrywać nowych i wschodzących artystów, używać unikalnych funkcji społeczności, które pomagają wyrazić siebie i nawiązać kontakt z innymi miłośnikami muzyki.

VKontrakte

CapCut

Darmowy, wszechstronny edytor filmów, dostępny dla każdego. Zapewnia elastyczną edycję, magiczne narzędzia AI, aby tworzyć filmy i dodawać do nich ulubioną muzykę.

Deezer

Serwis streamingowy, dzięki któremu abonenci mają dostęp do kilku opcji subskrypcji: free, premium, oraz HIFI. Przy wyborze subskrypcji Deezer HIFI użytkownicy mają dostęp do aplikacji 360 by Deezer, w której systematycznie poszerzany jest katalog nagrań w technologii dźwięku przestrzennego 360 Reality Audio.

Shazam

Shazam to aplikacja, która umożliwia identyfikację muzyki, rozpoznanie tytułu i wykonawcy utworu na podstawie zarejestrowanego fragmentu dźwięku. Aby umożliwić aplikacji rozpoznanie dźwięku, należy ją uruchomić, a następnie przez co najmniej kilka sekund pozwolić odsłuchać nagrania.

souncloud

SoundCloud

SoundCloud to platforma internetowa dla artystów tworzących muzykę – portal umożliwia prezentację własnych utworów przez artystów oraz umożliwia dyskusję na ich temat. Artyści mają możliwość tworzenia własnych profili i bezpośredniego uploadu nagrań na te profile. SoundCloud Go to subskrypcja streamingowa serwisu, do którego nagrania dostarcza dystrybutor, jak do innych serwisów cyfrowych.

tencent

Tencent Music

Tencent Music Entertainment Group (TME) obsługuje wiodące platformy muzyki online w Chinach, w tym KuGuo Music, czyli największą na świecie usługę subskrypcyjną, która ma setki milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Poprzez Tencent muzyka jest dostarczana na następujące chińskie platformy muzyczne: KuGou, QQ, Kuwo.

beatport

Beatport

Beatport to amerykański internetowy sklep muzyczny z muzyką elektroniczną i tylko taki gatunek muzyki jest dostępny w tym sklepie. Beatport oferuje zakup pełnych utworów, jest zorientowany przede wszystkim na DJ-ów, oferuje zasoby, które można wykorzystać do remiksów.

Napster

Napster (dawniej Rapshody) to subskrypcyjny serwis streamingowy, oferujący kilka abonamentów – w zależności od ceny użytkownicy mają dostęp do określonych bibliotek i funkcjonalności serwisu.

NetEase

NetEase Cloud Music to najszybciej rozwijająca się usługa muzyczna w Chinach. Według danych serwisu, 50% całej muzyki słuchanej w serwisie to muzyka międzynarodowa, dlatego to idealna platforma dla międzynarodowych wytwórni i artystów do prezentowania swojej twórczości. Dzięki wbudowanej sieci społecznościowej, NetEase Fan Connect, jest to społecznościowa usługa muzyczna, zapewniająca artystom platformę do bezpośredniego kontaktu ze swoimi fanami.

Anghami

Anghami to wiodąca platforma streamingowa na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Oferuje muzykę arabską i międzynarodową w ramach subskrypcji freemium i premium.

Boomplay

Boomplay to obecnie największa i najszybciej rozwijająca się aplikacja muzyczna w Afryce, oferująca streamingową subskrypcję muzyczną.

Resso

Resso to aplikacja oferująca streaming muzyki, ukierunkowana na wykorzystanie mediów społecznościowych. Artyści mogą tworzyć profile, tworzyć posty w mediach społecznościowych, korzystając ze swoich tekstów piosenek, promować utwory i bezpośrednio wchodzić w interakcje z użytkownikami. Aplikacja dzięki algorytmowi rekomendacji i innowacyjnym funkcjom produktów ma nadzieję stać się najbardziej wpływową platformą odkrywania muzyki i promocji artystów.

VEVO

Serwis internetowy publikujący początkowo tylko teledyski międzynarodowych wytwórni muzycznych: Universal Music Group, Sony Music Entertainment i EMI. Aktualnie współpracuje również z niezależnymi wytwórniami, działa jedynie w obrębie platformy YouTube.

iTunes

iTunes to internetowy sklep Apple, w którym użytkownicy mogą kupić pliki cyfrowe (m.in. wybrane utwory oraz albumy), a następnie pobrać je na urządzenie.

Empik.com

Internetowy sklep oferujący możliwość zakupu poszczególnych utworów lub albumów w postaci cyfrowej.

Halodzwonek

Halodzwonek to sygnał oczekiwania na połączenie – czyli dźwięk, który słyszymy dzwoniąc do kogoś na telefon komórkowy. Wysyłając SMS z odpowiednim kodem pod wskazany numer, użytkownik ustawia wybrane nagranie zamiast standardowego sygnału oczekiwania na połączenie. Z usługi korzysta się w ramach abonamentu miesięcznego.